خانه / اخبار موزیک / بلک سبث بررسی – یک دفعه با احساس

بلک سبث بررسی – یک دفعه با احساس

[ad_1]

T تور خداحافظی او شوخی ایستاده در سنگ است. این تور ها تمایل به خوب، هنرمندان اغلب انجام بیش از یک. خواننده بلک سبث آزی آزبورن اقدام گردش وداع سولو در سال ۱۹۹۲٫ بازگشت و سپس گفت: “این کاملا واقعی است. پایان راه برای من است. من آن مدت ۲۵ سال انجام شده است و من می خواهم به خانه بروم.” بسیار فریاد زدن در ماه به عنوان فریاد گرگ نبود. سه سال بعد، آزبورن در اتوبوس بود.

امشب، ترق ناقوس کلیسا آشنا نه تنها معرفی بلک سبث – آهنگ – tolls به پایان بلک سبث – گروه – در حال حاضر در پا نهایی خود تور خداحافظی: پایان. Foreboding بلوز راک آغاز می شود oozing از پشته بلندگو یک نوع malevolently curdled است که به عنوان فلزی سنگین شناخته می شوند.

سرعت خنک است. فضای فراهم شده برای هر یک از ابزار – ساقی Geezer bonging باس، گیتاریست تونی آیومی tritone شیطانی فواصل و اشکال آزاد ضربت زنی از estranged درامر اصلی بخش بیل توانایی ارائه شده توسط زیر عودت Clufetos تامی–هنوز هم احساس می کند مانند وحی. موسیقی بیشتر تمایل به نسبت به اشباع می شود; یکی از دلایل همچنان اوایل کاتالوگ سبت به درخواست تجدید نظر است که آن unfurling کند، بیگانه است. همچنین با بلند شگفت انگیز به نظر میرسد.

وقتی آزبورن در می آید، صدای او همیشه quavery صورت قوی است. در بلک سبث (آهنگ)، او را برای بی حد و حصر زمان دوره زمانی که گروه – سپس به نام زمین – dabbling در حالت های شیطانی شروع reliving است. گروه مشتاق ترین تاریکی-sider، ساقی، می گوید: او یک بار به شکل سیاه و سفید در پای تخت خود بیدار شد.

از آن سبت (ساقی است خوانندگی رئیس خود) سریع بازی کرد و شل با خود قصد معنوی embodying تهدید فیلم ترسناک و نشانه های قرون وسطی، در حالی که هشدار علیه شر در چاپ کوچک. بد که همه فوق العاده نبود. خوک جنگ enduringly با شکوه امشب، باقی مانده است…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *