خانه / اخبار موزیک / حالا touting بلیط غنی ضربه است، دولت در نهایت اقدام خواهد شد?

حالا touting بلیط غنی ضربه است، دولت در نهایت اقدام خواهد شد?

[ad_1]

A nyone است که حضور فرفره یا مسابقه فوتبال آشنا با بلیط مدرسه قدیمی سیاهی است. ایستگاه ایستاده یا peppering هوایی با سرود خود را بالا و پایین خارج از محل, سرعت: “بلیط برای بازی من فروش فروش یا کنید.”

در حالی که خیابان سیاهی هنوز هم دید مشترک، آنها چیزی از عتیقه های دوران گذشته. این روزها پول واقعی با اصطلاح “صندلی سیاهی”، معامله گران کامپیوتر زرنگ و دانا است که استقرار انواع تکنیک های ضربه محکم و ناگهانی تا بلیط لحظه آنها را در فروش رفتن ساخته شده است. طرفداران واقعی دست خالی باقی مانده است و هیچ چاره ای جز توسل به به اصطلاح بلیط “دوم” سایت های مانند viagogo، گرفتن من در و StubHub.

وجود دارد، سیاهی صندلی، ارائه بلیط بسیار باارزش با قیمت های بسیار متورم در انتظار. مجوز برای چاپ پول، به عنوان تحقیقات توسط ناظر سال گذشته نشان داد است. اما نیست حتی معامله گران صندلی در بالای زنجیره غذایی touting هر چند. کنون کمتر قابل رویت, اما بیشتر سودآور، کسب و کار از touting محل گران اوراق قرضه، جعبه و بخش VIP است.

این آخر هفته پدید آمده که یک جعبه در رویال آلبرت هال، در همان سطح به عنوان ملکه اسكله در جعبه سلطنتی است برای فروش برای £۲٫۵ متر. اما خریدار می خواهد همان فرد نشسته در کادر روز کنسرت آمده است؟ شاید نه. شهرک Harrods که مدیریت فروش زمینه مناقصه از بلیط سازمان اساسا صنعتی در مقیاس سیاهی به کادر فروش و سودآوری با فروش صندلی برای برنامه های درخواستی به صورت جداگانه دنبال احتمال است.

این است که در آن پول واقعی، به گفته واکر Reg امنیت متخصص که با سالن های برای محدود کردن touting آثار و شواهد به نمایندگان مجلس در مقیاس مشکل داده است. “آن سال در جریان بوده است و نه محل در انگلستان است که با نفوذ شده است این روش را ارزیابی می کند وجود دارد،” او گفت. “در مقادیر عظیم پول می شود ساخته شده اگر شما یک جعبه یا بخش صندلی، زیرا آنها تمام طول سال تو وجود دارد. به عنوان صدای بلند انتشار دادن آن به شما می شود که عرضه منظم…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *