خانه / اخبار موزیک / خاطره ی سطل زباله: لندن باشگاه شب که تعریف رقص راک اندرول ‘ عصر با بیحوصلگی حرف زدن

خاطره ی سطل زباله: لندن باشگاه شب که تعریف رقص راک اندرول ‘ عصر با بیحوصلگی حرف زدن

[ad_1]

F یا بسیاری از دانشجویان و معماران و طراحان و موسیقی بورس، محدوده اطراف لندن از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷، زندگی حول دوشنبه شب. هر هفته هم زدن به نام سطل زباله بود فراخوان آژیر glitterati مستقل (یا فقط هر کسی را که به صورت خواندن)، دیسکو که تعیین دوران بی قاعده رابطه با گیتار و رقص موسیقی. ترکیب واژه­هاي آن زاویه ای مستقل پست-پانک بدون موج به مدرسه هنر گاراژ راک الکترو و عملا هر گروه مباهات برش کاسه انجامید. ال سی دی Soundsystem و بله بله Yeahs بازی خود را اول نشان می دهد بریتانیا در آن مرحله کوچک. امی واینهاوس به طور منظم است. برای یک دهه لندن بخش منابع انسانی چرا بسیاری از یادداشت های بیمار در صبح سه شنبه بودند فکر می باید.

“مردم هنوز هم رسیدن به بحث در مورد چگونه خاص را از زمان آن است برای آنها و چه چیزی این فاصله است که آن را ترک پر” می گوید و ارول Alkan، linchpin زباله است و در حال حاضر دی جی موفق، تولید کننده و remixer. به عنوان پادزهر به سرمايه پست كشور-بریت پاپ احزاب – شب که شد، با توجه به حزب بلوک گیتاریست و جانباز سطل زباله Lissack راسل او شروع به باشگاه “صرفا گیتار موسیقی و اغلب نسبتا یکپارچهسازی با سیستمعامل، کاملا عمومی”.

Lissack که همسرش در آن رقص، می گوید فریاد حمایت طلبی زباله را برابر مستقل جاهلانه، آن جادویی ساخته شده است. “اگر به باشگاه مستقل در اواخر ۹۰s و اوایل ۲۰۰۰s رفته در حالی که در سطل زباله شما گیتار دانلود موسیقی، بلکه بسیاری از الکترونیکی و مشروب قاچاق مش آپ شنوید همان موسیقی در همه جا، شنیدن خواهد بود. دی جی واقع، که سنتی ترین دی جی مستقل در حال انجام نیست مخلوط شود خواهد بود. شنیدن می تواند هر چیزی وجود دارد و آن را از محل صدا نیست.”

زباله به سرعت برای Alkan را سبک “خمیر کردن” که در آن مرگ از سال ۱۹۷۹ ممکن است به دنبال موزه لوور یا دفت پانک مشهور شد. او ارواح قوم و خویشی در شرکت بلژیکی ۲ManyDJs نام Dewaele برادران که در باشگاه بار بیشتر از هر گونه اقدام در بر داشت. “به من داشتن اعوان و انصار و نمک-N-پپا در در همان زمان که بود…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *