خانه / اخبار موزیک / خوانندگان توصیه لیست پخش: بهترین تک آهنگ ۱۲ اینچ ۱۹۸۰s

خوانندگان توصیه لیست پخش: بهترین تک آهنگ ۱۲ اینچ ۱۹۸۰s

[ad_1]

در اینجا این هفته پخش – آهنگ توسط خواننده از پیشنهادات خود را پس از هفته گذشته راهنما برداشت است. با تشکر برای شرکت. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما سری توصیه خوانندگان بارگیری در پایان قطعه کار می کند.

افسانه ای آمریکا تهیه کننده موسیقی تام مولتون، محرک در حال توسعه نسخه های ۱۲ اینچ, و آن بود او که تولید اولین آلبوم دیسکو از هنرمند است که آغاز می شود ما لیست جونز فضل . در سال ۱۹۸۰ جونز در آغوش رگی – نوع اثر فیلم را دوبله کردن که مشتاقانه البدل به صدا پس از پانک شده بود. از این رو، ما را با یک آهنگ که در آن کسانی که ژانرهای همگرا، پوشش او شروع شادی بخش او کنترل از دست داده است.

اما به مولتن: او را کشف کرده بود که ۱۲ اینچی بسیار برتر کیفیت صدا تولید شیار مناسب برای دیسکو بود. برای رقصندگان بر لذت بردن – برای ضربه metronomic خواننده و کمتر محروم ابزار دقیق بازگشت اکو آهسته محو شدن اثرات موسیقی است، حفظ، آهسته می سازد سرعت و شدت به قله حداکثر. بسیاری ادعا می کنند که سبک رسیده اوج با ریمیکس کاولی پاتریک جورجیو Moroder و دانا تابستان را احساس من دوست دارم که تا بعدی است.

لیست پخش در فیلمهای یوتیوب

رقص بر لذت بردن از ویژگی های انسان های شمال و در مکه بلکپول بود، دیو توپ و مارک بادام همراه نرم می تواند ام رقصید برای دیسک تاب خورده توسط پسر روح ایان لوین. پس, اتصالات کاملا با شکوه synth پاپ ملاقات ۶۰s روح آلوده Love/Where بود ما عشق برو شامل است به نظر میرسد در اینجا . آن است نه یک تصادف لوین اذوقه رسان سلام NRG منتشر شد و در طول دهه ی ریمیکس رقص هنرمندان پاپ مانند ضرب و شتم Bronski . برای من، خود را پسر Smalltown – بعدی در این لیست– چگونه ۱۲ اینچ ترانه عمق بیشتر داد نظر می رسد، ۷ اینچ به محدود ساختن برجسته.

۱۲ اینچ مجاز برای آزمایش های سازش ناپذیر در صدا و تکنیک. آبی دوشنبه سفارش جدید همراه نگرش پست پانک با ضربه مناسب برای صحنه های نوظهور هیپ هاپ و برقی. جای دیگر قالب خلاقانه با حال استفاده…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *