خانه / اخبار موزیک / مایکل و امیلی Eavis: ‘بازار انواع خواهد بود مانند Glastonbury-be است منحصر به فرد’

مایکل و امیلی Eavis: ‘بازار انواع خواهد بود مانند Glastonbury-be است منحصر به فرد’

[ad_1]

شما می توانید به آنچه اتفاق می افتد که رفتن به جلو در طول سه سال آینده روشن است؟ ما به دنبال در سال آيش ۲۰۱۸ جشنواره جدید ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ مزرعه ارزشمند است؟ یا همه چیز هنوز تا در هوا?
Mufc88

مایکل: خوب، آن است قطعا در هوا در حال حاضر. ما بسیار هنوز در مراحل برنامه ریزی. ما حدود ۲۰۱۹ برای رویداد دور از مزرعه شایسته کردیم اما آن را در هم می تواند ۲۰۲۱٫

امیلی: بله ما به احتمال زیاد برای آمدن به اینجا در ۲۰۱۹ پس از سال آيش در سال ۲۰۱۸، من فکر می کنم وقتی وجود خواهد داشت هیچ. سپس ۲۰۲۰ آبراهاميان ما است. و ۲۰۲۱، سپس نمایش جای دیگری است که ما خواستار تنوع بازار می کنیم ممکن است. اما هیچ یک از این قرار است که در سنگ.

که آمد با نام انواع بازار?
لورا Snapes

مایکل: ق است که سوال خوبی است! فروشگاه در شهر محلی، پتک Shepton وجود دارد, سال و سال پیش، اجرا شده توسط سه خواهر است که فروش انواع بسیاری امکانات خوب–همه چیز، از وقتي به کیک کرم دار کتاب به. و نام مغازه بازار انواع بود. من آن را به امیلی ذکر شده و او آن را دوست داشتم.

امیلی: او بود گفت: این مرکز برای زندگی در Shepton بود و آن نام کاملا غیر معمول است. و سپس ما گفت: “خب که نام خوب برای چیزی می خواهد.” اما ما هرگز خواستار رویداد جدید Glastonbury.

مایکل: قطعا نه. چون آن هزار مایل دور است.

امیلی: Glastonbury خواهد. انواع بازار خواهد بود.

زمانی که شما قادر خواهید بود به ما اطلاع دهید که سایت برای بازار انواع?
MarkHainge

مایکل: هنوز رتبهدهی نشده است. اما ما به دنبال در یک سایت حدود ۱۰۰ مایل دور از اینجا. آن کسی که با ما کار می کند به ما پیشنهاد شد.

امیلی: در دره زیبا است و آن یکی از مالکيت است که بسیار مشتاق است. اما بله، در پاسخ به سوال علامت است نه برای مدتی. هیچ عجله در این وجود دارد. ما در حال صحبت کردن در مورد چند سال.

بازار انواع قصد در مقیاس مشابه به Glastonbury است؟
کوین استوارت

مایکل: آه بله. ما دوست نداریم بوتیک. تظاهر و چرا وقتی که ما چیزی واقعی! …

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *