خانه / اخبار موزیک / محسن نامجو – چرا میخواهد ایران یزدگرد به Banksy موسیقی

محسن نامجو – چرا میخواهد ایران یزدگرد به Banksy موسیقی

[ad_1]

محسن نامجو می آمیزد والا ریتم ایرانی کلاسیک با راک و بلوز. او ترکیبی از آهنگ های مذهبی و فرهنگ عامه. او نقش سنتی ایرانی عود – سه تار – همراه با گیتار الکتریک. شعر او شعر venerated حافظ و مولانا با عادی پچ پچ بازار مخلوط. موسیقی نامجو را اراده جامعه ايران امروز برجسته. همین دلیل است که او را به عنوان ایرانی یزدگرد شناخته می شود.

او می گوید “اگر من هر چیزی را مخلوط می آید از زندگی خود، تضاد است که در زندگی ما وجود دارد”. “من از کشوری که در آن دولت توسط مردم با ذهنیت قرن هشتم است که با این حال، به عنوان مثال، می خواهم شما پوشیدن تی شرت اجرا است آمده است. این ذهنیت به دوران مدرن تعلق ندارد اما آن مدرن ابزار دست به منظور اعمال قدرت خود است. این ترکیب گونه [that] به راه من از فکر کردن و موسیقی من است.”

نامجو بزرگ در مشهد در شرق ايران، یکی از سایت های جنش در کشور. هر سال در آن میزبان میلیونها زائر بازدید از حرم به امام رضا. سه دهه پس از انقلاب اسلامی سال اجرای موسیقی در ملاء عام در مشهد هنوز یک چالش بزرگ است.

“در شهر امام رضا(ع)، ما نمی خواهد اجازه می دهد هر کنسرت” آیت الله Alamolhoda شهر قدرتمند جمعه نماز رهبر، گفت: سال گذشته. “اگر شما به کنسرت رفتن و در شهر دیگری زندگی می کنند.” آن منجر به مقابله با دولت متوسط رئيس جمهور حسن روحاني و استعفای وزیر فرهنگ اما تندروها دست بالا را حفظ است.

“موسیقی بسیار موجود در مشهد” نامجو می گوید:. “آن حاضر قبل از اینکه در حال حاضر وجود دارد بود. بسیاری از گروههای موسیقی زیرزمینی رقابت وجود دارد. در مشهد وجود دارد همواره تضاد عجیب بین موسیقی است که در عمومی و ممنوع موسیقی زیر زمینی در دسترس است.”

نامجو به از زیر رادار آمده بود. زمانی که نگهبان اول را در تخت خود را در منطقه پارک المپیک تهران را بیش از ۱۰ سال پیش سفر کرده،…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *