خانه / اخبار موزیک / وحشت نکنید: یادگیری به عشق Ligeti را لو بزرگ وابسته برقص مرگ

وحشت نکنید: یادگیری به عشق Ligeti را لو بزرگ وابسته برقص مرگ

[ad_1]

A مشخصات تکرار از طریق خانه، اگر چیزی با هدف در حال فرود در ایوان من. آن بود. Postie من نمره Ligeti را لو بزرگ ترسناک تحویل داده بود. در این مورد می: ما صحبت نمی نازک، لنگی بهانه ای برای امتیاز; ما در حال صحبت کردن در حضور دلپذیری نمره من-متوسط-کسب و کار است که شما باید فضا را در خانه خود، پوشش زرد روشن آن دائما خواستار توجه. مثل مربی شخصی بد نمره این قرار بود به زندگی من را برای هفته آینده خود را.

با موسیقی است که ما در کسب و کار اغلب naughtily به عنوان “جیر جیر دروازه” تجربه دارم. که منظور من موسیقی که به محدوده هماهنگی و رنگ پذیری مانند موسیقی کلاسیک گوش شما هنگامی که در انتظار به شرکت بیمه مورد علاقه خود مطابقت نمی کند. من یک بار اقدام به شاهکار memorising ساعت Kurtág آهنگساز خوب از این نوع موسیقی، و روند شکست نزدیک به من. من جراحی خودم متصل به پیانو، زندگی کردن چای و بیسکویت برای چند روز و صرف سه ساعت کار بر روی یک نوار. با توجه به قطعه تنظیمات کافکا متون، شاید این همه بخشی از قصد بود. در آن زمان شدم آخرین آهنگ–که حدود ۱۰ بار طولانی تر از هر بود بدون امضا هم بود پر از زنگ های سه ماهه و GCHQ کد-شکن به خواندن ریتم مورد نیاز–من بود، به قول Spock عاطفی به خطر بیافتد. اما من جان سالم به در و زندگی برای یادگیری دیگر نمره.

Elizabeth Watts


‘ بود من به نقل قول Spock، عاطفی به خطر بیافتد. اما بگیرند نمره دیگری زندگی میکردم. ” عکس الیزابت وات: روابط عمومی

من باز Ligeti و نگاه از طریق اپرا. من فکر می کنم از راهنمای Hitchhiker به کهکشان. نه تنها به خاطر دنیای حقیقی کار conjures تا که هوشمندانه خاموشی گوشه و کنایه در خودمان (اما با جنس بیشتر و باغ قلهک از داگلاس آدامز)، اما چرا که من نیز آن به وحشت نمی نوشتن بر روی جلد ممکن است مناسب.

در سرزمین فرصت مستبدین هرزگی و مستی لو بزرگ ترسناک…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *