خانه / اخبار موزیک / چرا زمان محلی اسکاتلند به تغییر لحن آن

چرا زمان محلی اسکاتلند به تغییر لحن آن

[ad_1]

T خود را سال جشنواره سلتیک اتصالات صورتحساب به عنوان “جشن هنرمندان زن الهام بخش”. تیتر اعمال در جشنواره گلاسکو عبارتند از: Sá روبرتا اولیویا نیوتن جان، وینرایت مارتا و کارین Polwart. پنجشنبه افتتاح کنسرت لورا Marling با بی بی سی اسکاتلند و ارکستر سمفونیک برجسته; ۸۱ ساله افسانه عامیانه انگلیسی کالینز شرلی را در شب یکی به اخر مانده انجام می دهد. دبیر جشنواره دونالد شاو می گوید موضوع در اصل به عنوان بیانیه بیرون رو ابداع شد. او اشاره به خواننده آمريکا خواستارگفتگو عزیزه متولد صحرا اردوگاه پناهندگان در الجزایر و در آخر هفته باز ظاهر می شود. “موسیقی راه او به آزادی بود. اگر جشنواره مانند نقطه مثبت اطراف چه به موسیقی را بیان و چه موسیقی ارمغان می آورد به زنان حداقل که سیستم عامل در دیگر نقاط جهان که زنان نمی دهد خجالت زده نیست ممکن است مناسب نمایندگی. ”

هنوز شاو اذعان جنسیت عدم تعادل نزدیک به خانه: موسیقی محلی در اسکاتلند است نه هنوز سطح میدان بازی. تا حدی این مشکل اعداد است: بیشتر مردان از هنرمندان زن رزرو هستند، وجود دارد گروههای مرد بیشتر از زن باند یا اعمال با حداقل یک عضو زن. من دفتر سلتیک اتصالات شش بار برای نسبت جنسیتی امسال هنرمندان خواسته و گفته بود بارها و بارها “ما این رقم ندارم. به نظر می رسد نشان دهنده کمبود گفتمان عمومی در اطراف موضوع که حتی این سال جشنواره بودند نه طی نمایندگی ۵۰/۵۰ جنسیت و حتی صحبت کردن در مورد تعادل.

‘Overwhelmed’ … Rachel Newton.


‘Overwhelmed’ … راشل نیوتن. عکس: Somhairle مک دونالد

یک نفر که گفتگو را باز هل شده راشل نیوتن، گیتار و خواننده در Shee است. او را متوجه که نامزد برای بهترین عمل زنده در سال ۲۰۱۶ را اسکاتلندی Trad موسیقی جوایز گروههای منحصراً مرد بودند. از شش اعمال در لیست کوتاه فقط یکی نحس – Blazin’ – شامل زنان. نیوتن نوشت: پست را در فیس بوک در که او…

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *