خانه / اخبار موزیک / گروه جدید در هفته: Pårks Øslø (شماره ۱۳۶) – synth موسیقی با روح

گروه جدید در هفته: Pårks Øslø (شماره ۱۳۶) – synth موسیقی با روح

[ad_1]

محل تولد: برایتون .

صف: راب فلین (خواننده، تولید) و غرفه یان (باس)، با کمک های زنده از کریس “تراشه” فیلیپس (گیتار/کلید/سازهای کوبه ای)، الکس بارون (ایضا) و تام Pettit (درامز).

پس زمینه: صحبت کردن از مردان قدرتمند غرقه شدن در ذکراست مشکوک و حتی خطرناک, سیاسی… که لحظه ای عجیب در مه ۱۹۷۶ که موزه لوور به ایستگاه ویکتوریا در صدر باز مرسدس بنز سوار و بازوی خود را در آنچه در ظاهر به درود نازی مطرح به یاد داشته باشید? نیا راب فلین، سپس در بویی را برچسب RCA در گروه A & تحقیق کار بود وجود دارد: شما می توانید او را در آن تصویر نمادین از حرکت ایستاده در یک گوشه از ماشین لیموزین ببینید. او همچنین، جایی در پس زمینه در شات معروف بویی در مراسم تشییع جنازه مارک Bolan سال بعد هست. حتی اگر صدای او بیشتر از blankness پسر مانند سامنر برنارد با برخی از دیو Gahan آینه cherubic croon فلین بویی و کانال های این دوره زمانی که او آواز می خواند، دوست دارد. حتی اگر آن را در واقع بیشتر مشترک با بویی را ۸۰s فرزند همین brooding و شناور موسیقی رقص الکترونیک که او به عنوان Øslø Pårks با نوازنده بیس ایان غرفه از بویی را اقامت در برلین، دنیا است. ما می توانید بشنوید نظم نوین، دپش مد، OMD… شنوندگان هماهنگ به تحولات اخیر مقایسه با Metronomy پرتقال خونی و تراشه های داغ را کشیده اند.

“من فکر می کنم دوران وقتی synth موسیقی واقعا به حال روح” فلین می گوید از ۸۰s، توضیح چگونه دیسکو doleful Øslø Pårks می آید. “من گوش دادن به بسیاری از موسیقی آرام و غمگین اما هر زمان که من سعی می کنم به موسیقی مانند که خودم از آن مانند لحن حزب به پایان می رسد، حتی اگر در یک مکان تاریک آغاز شد.”

وقتی واقعا آن عصر طلایی lugubrious الکترونیک پاپ برخی اخراج ۸۰s به عنوان دوره ره ره skirted داستانی سرگرمی. آن زمان جنگ سرد تنش و زندگی تحت سایه تهدید هسته ای بود. هر زنگ زنگ؟

“من هرگز فکر موسیقی به عنوان نماینده ما سیاسی،” فلین می گوید:, “اما شاید

[ad_2]
لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *